MOJE rychlá recenze osvěžovačů vzduchu od Tierra Verde (sada 4)

Osvěžovače vzduchu se obecně těší velké oblibě. Mnoho prostředků k provonění interiéru ale obsahuje syntetické parfémy, aerosoly a jiné pochybné látky. Osvěžovače vzduchu od česko-slovenské firmy Tierra Verde jsou ale z úplně jiného těsta.

Čisté složení od přírody?

Žádné škodlivé látky v nich opravdu nenajdete, jsou totiž založeny zásadně na éterických olejích v BIO kvalitě. Díky důrazu na kvalitu svých produktů, se Tierra Verde pyšní, a to jako jediná v České republice, prestižním certifikátem Eco Garantie.

Tierra Verde Sada osvěžovačů vzduchu – K provonění zimních dní je krásně zpracovanou dárkovou sadou, která určitě potěší.

A to jak líbivým zpracováním, tak kouzelně voňavým obsahem. V krásně zpracované papírové krabičce naleznete hned čtyři osvěžovače ve 100 ml baleních: BIO Příliv energie, BIO Chladivé osvěžení, BIO Zklidňující dotek a pokud se vám stýská po létě, potěší vás BIO Letní romance.

Co osvěžovače vzduchu od Tierra Verde obsahují

V balení naleznete tedy čtyři různé vůně ve skleněných lahvičkách. Jejich obsah je založen čistě na lihu, denaturované vodě a přírodních silicích. Tečka. Žádné chemikálie jako například často používaný Toluen, žádné alergeny ani jiné dráždivé látky.

Jen voda, líh – jako konzervant a přírodní vůně.

S čím vůně pomáhají

Kromě obligátního provonění prostoru se osvěžovače vzduchu používají při aromaterapii či meditaci. Některé vůně vás zklidní a pomohou vám se uvolnit, jiné vás naopak nabudí a dodají vám potřebnou energii.

Jaké vůně balení obsahuje a jaké jsou jejich účinky

  1. BIO Příliv energie – jak název napovídá, tato vůně vás postaví na nohy. Obsahuje citron a rozmarýn, takže vám zvedne náladu a posílí tělo i ducha. Vhodná je též při rýmě a nachlazení.
  2. BIO Chladivé osvěžení –  v této lahvičce naleznete kombinaci citronely a máty rolní. Sáhněte po ní pokud se potřebujete lépe soustředit a zmírnit duševní únavu. Skvěle také potlačuje nepříjemné pachy.
  3. BIO Letní romance – už jen z názvu tohoto osvěžovače dýchá klid a pohoda. Obsahuje uvolňující cedr s podtónem pryskyřice, kořeněné a povzbuzující aroma rozmarýnu, a také oblíbenou romantickou levanduli.
  4. BIO Zklidňující dotek – tento osvěžovač jako by rozpouštěl napětí a nervozitu. Okouzlí vás vůně sladkého sicilského pomeranče a smyslného, zemitého cedru . Oceníte jej také při meditaci a jiných relaxačních praktikách

Jak se osvěžovače Tierra Verde používají

Před každým použitím nezapomeňte lahvičku důkladně protřepat. Rozprašovač namiřte do prostoru a několikrát, dle potřeby, zmáčkněte. Neboli něco, co zvládne každý.

Dejte si pozor, abyste si omylem nestříkli do očí, neaplikujte osvěžovač ani na kůži.

Málem se mi to podařilo, ale znáte mě, nejsem moc šikovná. :))

Přestože osvěžovač obsahuje jen přírodní silice, mohou samozřejmě také vyvolat alergickou reakci, pokud na danou látku alergii máte. Zvažte tedy, zda na všechny z obsažených silic reagujete dobře.

Já osobně na hodně přírodní (reálně přírodní) vůně či silice nereaguji vždy dobře, ale tady se mi nic negativního neprojevilo, takže vůně doporučuji. 🙂

Klady:

  • Pěkné  balení
  • 4 rozdílné vůně
  • Čisté přírodní složení
  • Výhodná cenovka za balení

Zápory:

  • Upřímně nenašla jsem

Více informace najdete na Econea! :-))