laSaponaria Středomořský sprchový gel BIO v mojí RECENZI

Sprchový gel značky laSaponaria se inspiroval Středomořím. V čem konkrétně a čím je ještě zajímavý?

Závan Středomoří při každé sprše

Sprchový gel značky laSaponaria je založen na použití středomořských bylin a dalších přírodních složek. Vyroben je navíc v bio kvalitě.

Klíčovými surovinami jsou v první řadě extra panenský olivový olej a výtažek z měsíčku lékařského. Tyto složky jsou určeny ke zjemnění a hydrataci pokožky. Levandulová voda se podílí na zklinění a regulaci kožní mazu. Zároveň čistí. Esenciální olej ze šalvěje a levandule dodají nezaměnitelnou vůni.

Použity byly pouze lokální suroviny, a to výhradně ve vysoké kvalitě. Značka laSaponaria zároveň aktivně podporuje místní malé farmáře, sociální projekty ale i fair trade přístup. Své produkty s maximální péčí vyrábí formou řemeslné ruční výroby.

Tento výrobce využívá propracovaný dodavatelský řetězec, kde se dbá na etické zásady. A velmi striktně kontroluje původ všech používaných surovin. Zároveň se navzdory této maximální péči o celý výrobní proces snaží s ohledem na zákazníka zachovat příznivé ceny.

Zodpovědněji, ekologičtěji a levněji

Tento zodpovědný přístup potvrzují i loga na obalu sprchového gelu. Bio kvalitu potvrzuje certifikace nezávislé autority CCPB. Ta zkoumá nejen použité suroviny, ale i další složky výroby, včetně obalů a dodavatelských řetězců.

Zároveň je značka členem VIVO, což je italská nezisková organizace zaměřená proti testování na zvířatech, která audituje své členy. Společnost laSaponaria nejen netestuje své výrobky na zvířatech, ale zároveň i deklaruje, že jsou i bez obsahu živočišních složek.

Sprchový gel je určen ke každodenní očistě pokožky. Tento přípravek ani při častém použití nevysušuje pokožku. Zároveň můžete snížit dávkování na jednu sprchu. Stačí ho totiž oproti konvenčním prostředkům jen minimální množství. Zároveň tak šetříte i svou peněženku.

Tento společník do sprchy je navíc vysoce ekologický a jednoznačně se nemusíte bát toho, že byste jeho používáním znečišťovali vodní toky.

Balen je v recyklovatelném obalu. Jedná se o bioplast z cukrové třtiny. Proto po využití přípravku jednoduše můžete balení recyklovat v kontejneru na plast. V tomto směru se celá firma neustále posouvá ke stále výraznější udržitelnosti.

O značce laSaponaria

Podnik laSaponaria se zrodil z jednoduché myšlenky svět udělat lepším místem. Zakladatelé Luigi a Lucia se inspirovali ideou poctivosti a zároveň dědictvím našich babiček.

Dnes tak už více než 10 let přinášejí prostřednictvím své firmy propracovanou kosmetiku, která se rodí pod rukama celého týmu lidí. V současné době původem italská kosmetika vzniká dokonce ve vlastní laboratoři. Kromě vlastní produkce se navíc majitelé zároveň snaží i aktivně šířit osvětu.

Více informací najdete na internetovém obchodě Econea.cz :))