Moje RECENZE organické Wayusy od Brainmarketu

Dnešní doba je hektická. Na každého z nás je vyvíjen tlak a životní tempo musíme stále zrychlovat. Tato doba to vyžaduje.Proto si mnoho lidí snaží pomoct. Hledá něco, co by je povzbudilo a dodalo energii. A samozřejmě je nejlepší to hledat v přírodě. Spousta lidí už objevilo kouzlo Wayusy.

Co Wayusa je a co obsahuje?

Wayusa je produkt, který je čistě přírodní. Je to čaj, který naladí náš den na tu správnou notu a přitom nám dá to nejlepší z přírody. Stromy ze které se čaj pěstuje pochází ze západní oblasti Ekvádoru a Peru. Přímo z deštných pralesů.

Nikde jinde se této rostlině nedaří. Tamní indiáni si nápoj z jejich lístků oblíbili natolik, že se stal jejich nedílnou součástí. Pijí je již po celá staletí.

Dodnes jsou pěstovány tradičním způsobem a šetrně k životnímu prostředí.

Wayusa je přirozeně nabitá kofeinem, ale má ho méně než káva. Má v sobě přírodní vitamíny a aminokyseliny. Přesto obsahuje více antioxidantů než zelený a černý čaj. Proto postrádá hořkou chuť, kterou cítíme u zeleného nebo černého čaje.

Proč Wayusu pít a s čím nám pomáhá?

Wayusa nám dodává dostatek energie a to bez chemických přípravků. Patří mezi nejlepší stimulanty. Zlepší nám náladu a probudí v nás pozitivní myšlení. Přírodní kofein v nás uvolní pozvolně, takže energie nám vydrží delší dobu.

Nemusíme se bát vedlejších účinků, jako je například nervozita. Má blahodárné účinky na naše zdraví, ale i na naši koncentraci a paměť. Její pozitivní účinky pocítíme i na našem trávení a kardiovaskulárním systému. Čistí močové cesty, játra i ledviny.

Protože dokáže pročišťovat takto naše tělo, zabraňuje projevům předčasného stárnutí.

Navíc Wayusa je mírné afrodiziakum. Dle některých zdrojů i uvyšuje sexuální libido.

Wayusou bychom měli začínat náš den, protože má velký vliv na naši bdělost. Indiáni ji nazývají “noční stráž”, protože jim pomáhá zůstat plní energie do pozdních hodin. Jednoduše řečeno Wayusa nás postaví na nohy. Dokáže v nás probudit bystrost, ostražitost a vzbudí v nás chuť k další aktivitě.

Jak se dávkuje a připravuje?

Nápoj wayusa si můžeme připravit tradičním způsobem. 1 litr vody smícháme s 3 až 5 polévkovými lžícemi Wayusy a vše přivedeme k varu. Vaříme 3 až 5 minut na mírném ohni.

Po té scedíme a můžeme i dochutit citrónem. Nebo si taky můžeme připravit studený nápoj. 3 až 4 polévkové lžíce zalijeme litrem teplé vody. Necháme vylouhovat 20 minut.

Scedíme a vychladlý popíjíme. Nápoj z Wayusy můžeme popíjet celý den. Proto je oblíbený u řidičů, kteří potřebují být bdělí dlouhou dobu. Nebo si ho můžeme dát ráno na povzbuzení celého dne.

Hodnotím já!

Wayusa je nápoj, který je oblíbený u mnoha lidí. V dnešní době potřebujeme mít pozitivní myšlení a dostatek energie. Dovolme přírodě, aby nám ji dopřála prostřednictvím Wayusy. Za mě osobně vám ji doporučuji, protože vliv na moji energii a její rozložení v dni bylo radikálně jiné, než shoty kafe. Ta úroveň se prostě drží a drží. 🙂 A to je lepší, než se houpat na dávkách kafe nahoru a dolů

Klady
  1. Přírodní původ
  2. Organická kvalita
  3. Pozitivní vliv na moji energii
  4. Velké balení
Zápory
  1. Náročnější příprava

Více infa a dostupnost najdete ZDE! 🙂