Rychlé představení produktu laSaponaria Intimní gel BIO (200 ml) – RECENZE

Zdraví intimních partií dokážeme sami ovlivnit kvalitní péčí. V čem všem pomáhá intimní gel značky laSaponaria?

Jaké jsou výhody intimního gelu laSaponaria a jak se používá

Intimní gel je určen k péči o citlivé intimní partie. V tomto případě je především nutné zachovat správné pH. To pomáhá udržovat rovnováhu. V případě, že dojde z jakéhokoli důvodu k jejímu narušení, je ženský organismus ohrožen přístupem bakterií.

Správná hygiena je tak v tomto případě i otázkou zdraví. Konkrétně intimní gel laSaponaria udržuje vždy pH v těchto místech na optimální hodnotě 4,5.

Díky tomu tuto část ženského těla nejen šetrně čistí, ale také chrání. Používání tohoto přípravku vyrovnává pH a zlepšuje tak i přirozenou obranyschopnost těla.

Vhodný je tak i pro citlivou pokožku včetně té dětské.

Dáno je to použitím čistě přírodních složek. V první řadě se jedná o extrakt z měsíčku. Ten dokáže pokožku zklidnit. Kyselina mléčná harmonizuje. Štáva z aloe napomáhá předcházet podráždění a výtažek z lopuchu je bohatý na antibakteriální inulin.

Ve výrobku je daklarován 100 % přírodní obsah veškerých složek. Máte tak naprostou jistotu, že dokonce i použitá vůně je přírodního původu. Proto se nemusíte při používání obávat podráždění, které dokáže v některých případech vyvolávat syntetická parfemace.

Jednotlivé suroviny byly použity výhradně v bio kvalitě, což potvrzuje taktéž certifikace Cosmetici Biologici.

Společnost laSaponaria používá rovněž recyklovatelné obaly. V případě tohoto gelu se jedná konkrétně o kombinaci bioplastu z cukrové třtiny a plastu. Proto po spotřebování obal můžete jednoduše vyhodit do kontejneru na plast.

O společnosti laSaponaria

Původem italská značka laSaponaria vznikla před 10 lety z jednoduché myšlenky: Že je možné malými kroky přispět k velkým změnám. Zakladatelům Luigimu a Lucii nechyběla vášeň, ale i smysl pro autentické receptury.

Dodnes díky tomu jejich kosmetika staví na používání kvalitních surovin. Výsledkem je nejen portfolio na prvotřídní úrovni.

Cílem zakladatelů je rovněž aktivní šíření osvěty a podpora udržitelného přístupu.

Proto jednotlivé suroviny pocházejí z etického dodavatelského řetězce a značka podporuje sociální projekty a fair trade přístup. To zároveň podtrhují i loga umístěná přímo na jednotlivých produktech.

Další samostatnou kapitolou je absence použití živočišných surovin. Stejně tak se laSaponaria vyhýbá testování na zvířatech. Pravdivost slov, že se chce tato kosmetika strikně vyhnout jakékoli krutosti dokládá to, že je firma členem VIVO, což je italská nezisková organizace, která se vymezuje proti testování na zvířatech a své členy na toto konto audituje.

Více o gelu najdete na Econea.cz :))