PATCH bambusové náplasti s kokosovým olejem s pandičkou (takže pro děti) – RECENZE :)

Drobným úrazům se s dětmi téměř nelze vyhnout. Ošetření rány našim nejmenším však vyžaduje nejen přístup spolehlivý, ale i šetrný. Jak fungují bambusové náplasti s kokosovým olejem pro děti od značky PATCH?

Udržitelně a šetrně s PATCH

Za značkou PATCH stojí muž James Dutton. Jeho cílem bylo najít takové náplasti, které budou dostatečně šetrné. A to nejen k lidské pokožce, ale také k přírodě jako takové.

Výsledkem jsou právě bambusové náplasti pro děti, které napomáhají zachovat udržitelnou výrobu a a zároveň je možné při jejich produkci i vyvažovat uhlíkovou stopu.

Společnost se na toto konto rovněž stala certifikovaným členem mezinárodní organizace B Corp, která se zasazuje o podnikání jednak transparentní, ale i k lidem a k planetě ohleduplné. Zároveň značka PATCH podporuje neziskovou organizaci Trees for the future, která se zaměřuje na udržitelné lesní hospodářství.

Polštářek i gáza se v případě těchto náplastí skládají z certifikovaných bambusových vláken. Náplasti jsou hypoalergenní a jsou proto vhodné i pro citlivou dětskou kůži. Současně v náplastech není přitomen latex, parabeny ani jiné syntetické látky.

Se silou kokosu

Gáza je napuštěná kokosovým olejem, který je ideálním přírodním prostředkem pro ošetření drobných odřenin a oděrek.

Dáno je to tím, že kokosový olej obsahuje látku nazvanou kyselina laurová. Ta je známá svými antibakteriálními a mírně dezinfekčními účinky.

Používá se tak běžně k ošetření zánětů i kožních onemocnění.

Zároveň obsahují tyto náplasti nedráždivé PSA lepidlo, vyvinuté na bázi minerálů s pomocí nanotechnologie. Stejně tak i krycí papírky jsou vyrobeny opět v souladu s přírodou – z rýže.

Ve volné přírodě se tento výrobek přirozeně rozloží již během 10 týdnů. Baleny jsou v tubě vyrobené z recyklovaného papíru.

Náplasti jsou zároveň veganské a nejsou testovány na zvířatech. Vysokou kvalitu produktu dokládá i úspěch na Expo West Nexty Awards 2020, kde se autorům podařilo získat ocenění v kategorii Consumer Choice.

Klady

  • Zábavný vzhled s pandami
  • Přírodní materiály
  • Netestované na zvířatech
  • Děti je opravdu milují

Zápory

Nemám 🙂

Více najdete na Econea.cz 🙂

Tags: