Netradiční výživový doplněk Salvia Paradise Camu camu – RECENZE

Vitamín C je mimořádně důležitý pro lidské tělo. Z čeho ho nejlépe získat? Čím je prospěšný produkt od Salvia Paradise Camu camu BIO?

Proč je důležitý vitamín C a odkud ho čerpat

Vitamín C přispívá ke správému fungování imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem a pomáhá také snížit únavu.

Získat ho můžete z různých zdrojů. V případě prostředku od společnosti Salvia Paradise se jedná o ovoce s názvem camu camu.

To obsahuje dokonce až 30x více vitaminu C než pomeranč a typické je pro něj to, že je kyselé.

Toto ovoce pochází až z daleké Amazonie, jde o plod tamního divoce rostoucího stromu. Nicméně pro výrobu doplňků stravy úspěšně zdomácnělo i v západní medicíně.

Kromě vitamínu C totiž obsahuje i další užitečné látky. Konkrétně vyniká ve srovnání s již zmíněným pomerančem až 10x vyšším podílem železa, 3x vyšším množstvím niacinu, 2x větším obsahem riboflavinu, navíc obsahuje o 50 % více fosforu.

Jak užívat doplněk Camu camu

Efektivní zpracování vitamínu do kapsle umožňuje jednak velmi snadné užívání. Postačí podat 1 kapsli 3× denně, a to 20 minut před jídlem. Přípravek, však, pozor, neslouží jako náhrada pestrého stravování. Doplněk taktéž není vhodný pro těhotné a kojící ženy a děti.

Pro ostatní dospělé osoby lze tento výrobek považovat doslova za přírodní pokladnici plnou zdraví. Jednotlivé tobulky neobsahují syntetické složky, jako jsou umělé konzervanty, sladidla nebo zvýrazňovače chuti, ale ani barviva nebo plnidla.

Tento preparát se vyrábí v České republice. Značka Salvia Paradise patří mezi zodpovědné výrobce, kteří využívají suroviny od prověřených pěstitelů. Jednotlivé bylinky pocházejí také z ekologického zemědělství. Což dokládá i certifikace jednotlivých dodavatelů.

Konkrétně výrobek Camu camu nese označení BIO, které je i potvrzeno ochrannou známkou Evropské unie. Certifikaci vydává nezávislá kontrolní organizace.b Spotřebitel tak vždy má naprostou záruku v tom, že je toto hodnocení vždy zcela objektivní.

O značce Salvia Paradise

Značka Salvia Paradise je rodinná firma, která na trhu působí už od roku 2008. Pochází z Česka a už na samém počátku své činnosti si vytkla jednoduchý, ale zároveň poměrně obtížně dosažitelný cíl: Pomáhat lidem k vitálnějšímu životu.

Zakladatelé této firmy se tak rozhodli učinit tou nejpřirozenější cestou: Obrátili se k dávné tradici našich předků trvající už tisíce let a znovu objevili sílu bylin.

Svoje produkty vyrábí bez syntetických aditiv a v prostorách vlastní moderní výrobní haly, která je pod drobnohledem systému HACCP. Navíc celá firma uplatňuje zcela inovativní technologie, které v jejich doplňcích stravy uchovávají maximální množství aktivních látek a umožňují vyrábět tinktury bez obsahu alkoholu.

Salvia Paradise využívá spolupráci s dalšími odborníky v podobě fyzioterapeutů. Ti do celého procesu vkládají vlastní vědomosti z nejnovějších vědeckých zkoumání.

Více informací najdete na e-shopu na Econea.cz :))