Představení netradičních probiotik Superhuman od WildCoco – RECENZE

Probiotika Superhuman WildCoco představují účinnou pomoc pro vaše zažívání. Co umí a v čem se liší od běžných probiotik?

Co jsou probiotika

Pojmem probiotika se označují živé mikroorganismy, které osídlují střevní mikroflóru.

Jedná se o prospěšné organismy.

Uvádí se, že v lidských střevech se nachází přibližně 10¹³–10¹⁴ bakterií. Což zároveň odpovídá, převedeno na poněkud srozumitelnější a lépe představitelný číselný údaj, asi 500 druhů. Některé mohou mít na lidský organismus dobrý vliv, jiné mu spíše škodí.

Problém nastane, pokud se poměr prospěšných a škodlivých bakterií vychýlí ve prospěch těch škodlivých. To může nastat při onemocnění, zvýšené stresové zátěži, ale například i při užívání antibiotik.

Pak je potřeba probiotika znovu doplnit. Probiotika lze doplnit i přirozenou cestou v podobě konzumace kvašených potravin, například kefíru.

Problém však je, že přirozená strava nemá obsah probiotik nijak garantován.

Lze tak říci, že zdravému člověku nejlépe prospěje vyvážená strava, v níž budou zařazeny i fermentované potraviny. Nicméně po nemoci se jednoznačně vyplatí sáhnout po probiotikách v tabletách.

Jak fungují probiotika Superhuman WildCoco

Tato probiotika obsahují 28 bakteriálních kmenů. Ty dokáží zvýšit odolnost našich střev, posílit střevní stěnu a podpořit fungování mikrobiomu našich střev.

V kapslích Superhuman WildCoco je kromě samotných bakterií obsažena i vláknina z topinamburu. Tato vláknina zajišťuje mikroorganismům dostatek potravy. Zároveň jsou bakterie vysoce odolné vůči agresivnímu prostředí lidského žaludku, které je charakteristické nízkým pH. Díky tomu mohou do střev doputovat živé a dostatečně aktivní.

Plní proto všechny úkoly, které je žádoucí.

Zdravě fungující mikrobiom konkrétně zajišťuje účinné vstřebávání živin z potravy, dostatečnou odolnost vůči infekcím, emoční stabilitu a radost, tvorbu tepla a podílí se rovněž na snížení stresu.

Jak tato probiotika užívat

První efekt užívání Superhuman WildCoco by se měl projevit již během několika dní. Jde zejména o úpravu zažívání se zpravidelněním vylučování. Stejně tak se uvádí, že byste se subjektivně měli cítit lépe a efekt přípravku poznat na své náladě.

Užívá se nalačno každý den 1 až 3 kapsle. Doporučen je pozvolný začátek užívání, kdy vždy navýšíte počet kapslí za den pouze o 1 tobolku týdně. Optimální délka konzumace je nejméně 3 měsíce. Díky tomu mohou bakterie skutečně dostatečně osídlit střeva.

Optimální je společně s probiotiky užívat rovněž dostatečný objem prebiotické vlákniny, polyfenolů a Omega 3, které dokáží znásobit prospěšný účinek.

Probiotika jsou obecně vhodná také pro těhotné nebo kojící ženy i malé děti. Mohou je užívat i uživatelé alergičtí na laktózu. Nejsou v nich obsaženy ani žádné další alergeny.

Jak jsem s nimi spokojená?

Asi jste pochopili z dalších testů, že WildCoco pro mě není neznámá značka a jejich produkty mám v oblibě díky složení a chuti. A ani tentokrát mě nezklamaly.

Výsledky užívání prebiotik a probiotik je samozřejmě těžko definovatelný, ale vzhledem k tomu, že ty samé používají oni na výrobu svých fermentovaných kousků, tak se jedná o kvalitu. Ty mi rozhodně zlepšují trávení a cítim se vždy po nich lépe. Takže i tato koncentrovaná podoba v podobě tabletek je přínosná.

Klady

  • Veganské složení
  • Vysoký obsah živých látek
  • Jednoduché dávkování formou tabletek
  • Prostě WildCoco kvalitka 🙂

Zápory

  • Vyšší cena

Více infa najdete v samotném obchodě Wild Coco! 🙂