Zabalte si svačinu ekologicky do obalů EcoEasy Wrap

Také vás při balení svačiny do alobalu nebo igelitového sáčku napadlo, že potřebujete obal, který po jídle nevyhodíte, ale použijete znovu? Pak vás budou jistě zajímat ekologické obaly na potraviny EkoEasy Wrap – povoskované ubrousky k zabalení svačiny i uchovávání potravin v ledničce.

ekologické obaly na svačinu

Povoskované ubrousky k zabalení svačiny

Ekologické obaly EcoEasy Wrap do každé domácnosti

Obaly EcoEasy Wrap jsou perfektní náhradou k alobalu, potravinové fólii, igelitovým sáčkům i krabičkám na jídlo. Do povoskovaného ubrousku EcoEasy Wrap můžete zabalit svačinu, ovoce, sušenky. Ubrouskem také přikryjete mísu, talíř, nedojedený jogurt i hrdlo lahve. Obaly totiž drží tvar, a to dokonale. Svačina se nerozbalí, sušenky nerozsypou. Díky vosku obal skvěle přilne k nádobí a funguje tak jako víčko. Obaly využijete také k uchování například kusu okurky nebo sýra v lednici. Včelí vosk je přirozeně antibakteriální, a potraviny proto vydrží déle čerstvé.

Omyvatelné – vydrží až jeden rok

Nad obaly EcoEasy Wrap zaplesá nejedna ekologicky laděná duše. Přírodní složení, dlouhá použitelnost, žádný odpad… Kéž by se takovými vlastnosti mohly pyšnit všechny výrobky. Díky pečlivé výrobě a použitým materiálům je povoskovaný povrch ubrousku omyvatelný (pozor na teplou vodu a velké množství mycího prostředku) a nevadí mu ani každodenní používání. Obaly můžete ohýbat, tvořit z nich kapsičky i misky – vše bez újmy zvládnou. Obaly si velmi oblíbily i děti. Po rozbalení svačinky ve škole mají rovnou i pěkné prostírání.

Poctivá ruční výroba z včelího vosku, který voní

Povoskované obaly EkoEasy Wrap vznikají ručně u nás v ČR. K výrobě se používají čistě přírodní materiály. Základ tvoří bavlněné plátno a včelí vosk. Další důležitou ingrediencí je pryskyřice a jojobový olej. Právě díky tomuto složení jsou obaly ohebné, dají se snadno tvarovat a mají dlouhou životnost. Včelí vosk je oblíbeným přírodním materiálem pro své hypoalergenní vlastnosti a jedinečnou vůni.

Jak vznikly ekologické obaly EcoEasy Wrap?

„Cesta ke konečné podobě obalů EcoEasy Wrap byla zdlouhavá,“ říká majitelka e-shopu LovinNature.cz paní Petra Lopušníková. „Povoskované obaly jsem viděla poprvé u kamarádky v Americe. Nápad se mi velmi líbil a doma jsem pak zkusila vyrobit obaly sama podle návodu z internetu. Můj první obal byl jen z látky a obyčejného vosku. Z výsledku jsem byla zklamaná, protože vosk se po několika použitích drolil a nedržel tvar. Nevzdala jsem se. Použila jsem včelí vosk, který používám také pro výrobu tělových svící. Začala jsem testovat přidání pryskyřice a jojobového oleje. Zkoušela jsem různé teploty tání, druhy látek, protože ne každá je pro voskování vhodná. Vynaložený čas a peníze za nákupy materiálů a poštovné už ani nepočítám. Jsem ráda, že jsem se nenechala odradit a obaly EcoEasy Wrap dotáhla do konečné podoby,“ vypráví příběh obalů paní Petra L.

 

obaly na svačinu a potraviny

Obaly EcoEasy Wrap zabalí svačinu nebo přikryjí mísu

Barevné látky i květ života

Aby obaly plnily nejen svou funkci, ale i estetické nároky zákazníků, zvolila jejich tvůrkyně krásné látky, které pocházejí z dílny světových návrhářů. Můžete narazit na výrazné i decentní květinové vzory, dětské obrázky, ale i obaly s květem života, který je mnohými vyhledávaným symbolem. Květ života je pradávným znázorněním posvátné geometrie a vnáší do našeho života duševní harmonii. Zobrazuje základní formy prostoru, času, jednotu života a ducha jako součást vesmíru. Můžeme ho najít jako vzor ve vitrážových oknech, jako prvek na oltářích, hrobkách, ale také jako ochranný symbol na předmětech denní potřeby.

 Obaly k dostání na trzích i v eshopu

Ihned po uvedení do prodeje si obaly EcoEasy Wrap získaly své první zákazníky a jejich okruh se stále zvyšuje. Zásluhou na tom má určitě i osobní prodej na trzích, kdy si lidé mohou obaly prohlédnout na vlastní oči a osahat. Dalším prodejním kanálem je e-shop LovingNature.cz s aktuální nabídkou obalů, výstižnými popisy a informacemi o používání a údržbě. V e-shopu koupíte i tělové svíce pro léčbu těla i duše. Obaly jsou k dostání v kulaté i čtvercové variantě a v několika velikostech.

Obal jako dárek s posláním

Obaly na potraviny EkoEasy Wrap jsou ideálním dárkem pro všechny eko nadšence, ale i pro ty dosud nepolíbené. Určitě najdou uplatnění v jakékoli domácnosti. Navíc jejich krásný design a vůně přímo láká k pravidelnému používání. „Darovat EcoEasy Wrap, to není jen darovat povoskovaný ubrousek, ale také předat skryté poselství, které říká – přemýšlejme o výrobcích, které používáme, chovejme se vědomě k našemu životnímu prostředí, máme jenom jedno.“ dodává na závěr paní Petra L.

Uložit

Uložit

Přidejte komentář