Soutěž o sadu spořičů vody Watersavers

Nad možností ušetřit na spotřebě vody v domácnostech či  firmách, by se měl pozastavit snad každý, kdo nemá možnost čerpat vodu z vlastní studny. Například čtyřčlenná rodina může zaplatit až o 10 000 Kč ročně méně. To vše při jednorázové vstupní investici několika set korun. Ta se navíc vrátí během prvních 3 měsíců.

Spořiče vody Watersavers

Firma WATERSAVERS vyvinula inovativními perlátory, které jsou založené na regulaci průtoku a zároveň intenzivním provzdušnění proudu vody v kohoutcích. Voda teče po obvodu dutého válce. Tím dochází k iluzi plného proudu a úspoře až 50% teplé i studené vody. K dostání jsou šetřiče na vodovodní baterie, do sprch i na toalety.

Kde všude jsou Watersavers spořiče?

Společnost své šetřiče již úspěšně instalovala do více než tisícovky hotelů, nemocnic, ministerstev, kancelářských objektů i desítek tisíc běžných domácností. “Zaměřili jsme se na vodovodní baterie, sprchy a toalety. Naším krédem je neplýtvat a hospodařit chytře.” U vodovodních baterií se tak mění pouze klasický perlátor, kterým běžně proteče 12-15 l za minutu, za speciálně navržený, který sníží průtok na polovinu. Šetřiče jsou navíc snadno nastavitelné. Díky tomu si může zákazník sám zvolit tu správnou míru úspory a komfortu, která mu vyhovuje. Průtok lze nastavit dokonce až na 4 l za minutu, což běžně stačí třeba v koupelně na mytí rukou.

Jak jsou kvalitní?

Firma ročně vyrobí až 100 tisíc šetřičů. Všechny jsou vyrobeny pouze z kvalitních a odolných materiálů. Splňují veškeré požadované testy a certifikáty jako např. ověření zdravotní nezávadnosti výrobku nebo potvrzení o uváděném průtoku.
Sada spořičů vody Watersavers

Soutěž

Pro naše čtenáře máme skvělou zprávu. Dva z vás mohou získat úsporný balíček pro celou domácnost. Sada obsahuje šetřič na vodovodní baterie (vnitřní závit), šetřič na vodovodní baterie (vnější závit), šetřič na sprchu a šetřič na toaletu.

Podmínky soutěže:

Odpovědět na otázku: Kde se vyrábějí šetřiče vody Watersavers?

  1. v České republice
  2. v Německu

Správnou odpověď najdete na stránkách www.watersavers.cz. Odpovědi společně s vaší korespondenční adresou posílejte na emailovou adresu info@ekozivot.cz. Soutěžit můžete do 21. 2. 2017. Poté vylosujeme dva výherce, kteří obdrží výhru poštou.

Přejeme mnoho štěstí v soutěži!

Přidejte komentář