E-cloth Startovací sada hadříků s 5 různými variantami pro čistou eko domácnost = RECENZE

Uklízet je možné jednoduše a zároveň bez zbytečné chemie. O tom vás přesvědčí sada hadříků od E-cloth. Jaká je a co všechno zvládne?

Jaké hadříky obsahuje sada E-cloth

Set čisticích hadříků od značky E-cloth obsahuje celkem 5 kusů v balení.

Jedná se o startovací sadu, která obsahuje všestranné kuchyňské pomocníky pro kompletní úklid u vás doma:

 • Zelený kuchyňský hadřík je určen k odstraněny mastnoty, špíny a bakterií z pracovní plochy, dřezu i příslušenství. Je opatřen speciální kapsičkou, která účinně elminuje i zaschlou špínu.
 • Žlutý hadřík pomáhá s úklidem v koupelně. Jeho extra dlouhá vlákna jsou vynikající na veškeré povrchy včetně vany, sprchového koutu, umyvadla, dlaždiček a baterií.
 • Růžový hadřík je základním a nepostradatelný pomocníkem pro úklid celé domácnosti, neboť je univerzálně použitelný.
 • Oranžový hadřík se používá na okna. Odstranit dokáže i zažranou špínu z oken a jejich rámů.
 • Tenký modrý lešticí hadřík je navržen k použití na sklo a hladké povrchy. Vytvořit dokáže lesknoucí se povrch zcela bez šmouh.

Hadříky se udržují standardně praním, a to v pračce s malým množstvím pracího prášku na 90° C. Používat bychom však, pozor, při praní neměli aviváž a sušičku.

Jak to funguje aneb E-Cloth bez chemie

Všechny hadříky jsou vyrobeny z mikrovláken. K tomu, abyste s nimi mohli začít uklízet, tudíž stačí přidat obyčejnou vodu.

Úklid s nimi je v této fázi stejně účinný jako s konvenčními přípravky napuštěnými různými chemickými prostředky. Hadříky E-Cloth dokáží odstranit špínu, mastnotu a 99,9 % bakterií, včetně E. Coli.

Samotné hadříky rovněž nejsou napuštěny žádnými dalšími přípravky. Hlavním tajemstvím, které se ukrývá za jejich úklidovou schopností, je vysoce kvalitní mikrovlákno. Dále obsahují speciální vlákna, která se tvarem, délkou a tloušťkou liší podle toho, na co je konkrétní hadřík určen.

Jaké jsou výhody těchto hadříků?

Prvotním důvodem pro použití těchto hadříků je hlavně už zmíněná intenzivní úklidová síla a perfektní výsledky. Hadříky E-cloth za sebou nezanechávají žádnou špínu, pouze dokonale čistý povrch.

Další přednost vyplývá z absence chemie. Tu tak za sebou nemohou ani zanechat na povrchu, který čistíte.

Díky tomu nemohou tato rezidua žádným způsobem ohrožovat okolní prostředí nebo zdraví vaše či vašich mazlíčků.

Navíc se jedná o úklid naplňující zásady zero waste. Nemusíte už totiž kupovat žádné čistící a úklidové prostředky Zcela zásadně tím můžete redukovat spotřebu jednorázových papírových utěrek. Výrobce navíc garantuje výdrž až 300 vyprání každého hadříku.

Při běžném použití životnost z tohoto důvodu činí řádově několik let. Díky tomu zároveň významně ušetříte svou peněženku, úspora může být až několik tisíc korun.

Klady

 • 5 různých druhů hadříků v 1 balení
 • Jasné rozdělení dle barev na použití (hned se do toho dostanete)
 • Opravdu funkční textílie
 • Základní balíček pro pokrytí celé domácnosti
 • Vysoká gramáž = vysoká výdrž
 • Neskutečná savost!

Zápory

 • Nic nás nenapadá 🙂

Více detailů a cenu najdete na e-shopu Econea.cz :))

Tags: