Rychlo-představení koncentrovaného pracího gelu Mulieres BIO (1,5 l) – bez vůně

Také při praní se můžeme chovat ekologicky. A to aniž bychom se jakkoli ošidili o účinnost produktu. Dokazuje to i prací gel od značky Mulieres. Co všechno zvládne?

Objevte přírodní prací gel Mulieres

Koncentrovaný prací gel od značky Mulieres je vyroben z plných 99,97 % z přírodních a zároveň vysoce kvalitních ingrediencí.

Tu základní představuje v jeho receptuře olivové mýdlo. Doplněno je vysoce kvalitními éterickými oleji. Prací gel neobsahuje parabeny, ropné deriváty ani syntetické parfémy či barviva. Vysokou kvalitu veškerých surovin potvrzuje i certifikace Natural Detergent made with Organic od Ecocertu.

Díky tomu je prací gel Mulieres vysoce účinný, hypoalergenní a bez dráždivých látek. Může být i pro praní prádla určeného na tu nejcitlivější kůži. A to včetně malých dětí nebo pacientů s alergií. Nezávadnost potvrzuje i Estonský svaz pro alergiky.

Jak dávkovat prací gel

Vysoká koncentrace zároveň šetří i vaši peněženku. Prací gel vám v případě balení s objemem 1,5 l vydrží až na 37 dávek. Tedy v přepočtu zvládne až 185 kg oblečení. Oproti tomu ekonomické balení s celkovým objemm 15 l vystačí až na 370 praní, tedy v přepočtu na plných 1 850 kg prádla.

Dávkování na jednu pračku, což představuje v průměru 4 až 5 kg prádla, se bude lišit podle tvrdosti vody. Jak uvádí přímo značka Mulieres, pro měkkou vodu jednoduše stačí použít 40 ml neboli jedno plné víčko. U středně tvrdé vody zvyšovat dávkování nemusíte, opět postačí pouze 40 ml. Naopak pro tvrdší vodu přidejte gelu víc a použijte 60 ml.

Doporučená teplota pro praní činí 30 až 60 °C. Prací gel značky Mulieres můžete použít nejen pro praní v pračce, ale i pro to ruční. V takovém případě doporučuje přímo výrobce 40 ml prostředku, tedy opět jedno plné víčko, na 10 l vody.

Jak prát s pracím gelem Mulieres

Tento přípravek je vhodný na praní všech typů oblečení a látek, včetně vlny, hedvábí i speciálních vláken sportovního oblečení, například materiálu Gore-Tex. Poradí si dokonce i s odolnějšími skvrnami, pro likvidaci takovýchto nečistot stačí jednoduše gel aplikovat přímo na skvrnu ještě před praním.

Současně nemusíte používat žádné speciální prostředky na prádlo podle barev. Černé oblečení zůstane černé a bílé bude díky tomuto ekologickému výrobku stále zářivě bílé. Stejně tak můžete dát díky pravidelnému použití pracího gelu sbohem změkčovačům a aviváži. S Mulieres je jednoduše nebudete potřebovat.

Ekologie se promítá i do balení, které značka vyrábí z upcyklovaných kartonů. Díky tomu jsou ve své vnější části plně biodegradabilní. Uvnitř kartonového obalu se nachází rovněž recyklovatelný plastový sáček.

Více parametrů najdete přímo na Econea.cz :))

Tags: