Ecozone Tyčinky na čištění odpadů v redakční RECENZI

Ucpaný odpad je nepříjemnou komplikací v domácnosti. Při jejím řešení se však nemusíte spoléhat jen na chemii. V čem vynikají tyčinky na čištění odpadů od Ecozone?

Čištění odpadu ekologicky

Pokud si všimnete neodtékající vody, příčina je jasná: Kalamitu způsobil ucpaný odpad. V kuchyni k podobné katastrofě přispěje především mastnota a zbytky pokrmů, v koupelně hledejte viníka primárně v tuku z kosmetiky a lidských vlasech a chlupech.

Odpad lze vyučistit cestou chemickou i mechanickou. Řada lidí používá s oblibou zejména granulovaný hydroxid sodný. Ten je účinný, ale také značně agresivní a neekologický. Používat se nesmí ani na hliníkové potrubí.

Tyčinky Ecozone představují mnohem šetrnější variantu, kterou stačí jednoduše vložit do odpadu. Samy s pomocí čistě přírodních bakterií a enzymů zlikvidují nežádoucí usazeniny. V tomto produkt je v současné době podíl 99,5 % přírodních surovin. Díky tomu neškodí nejen přírodě, ale ani vám. Tyčinky jsou kompletně biologicky odbouratelné.

Certifikáty tyčinek Ecozone

Ecozone tyčinky jsou pyšnými držiteli několika certifikátů, které to dokládají. Jedná se v první řadě o certifikát Cruelty-free udílený organizací PETA. Ten deklaruje, že použitý produkt ani vstupní suroviny nebyly testovány na zvířatech.

Obdobný etický standard pak nastoluje certifikace HHPS. Humánní kosmetický standard (Humane Cosmetics Standard – HCS) je certifikát potvrzuje netestování výrobků na zvířatech mající celosvětovou platnost.

Vegan Society rovněž uděluje další z certifikátů, kterými jsou tyto tyčinky ověnčeny. Ten konkrétně značí, že daný výrobek je bez živočišných produktů a nebyl testován na zvířatech.

Stejně tak jsou tyto tyčinky ověřeny společností Allergy UK, což je lékařská instituce zaměřená především na osoby postižené různými alergiemi. Produkt tak samozřejmě deklaruje, že je nejen ekologickou alternativou klasických prostředků pro péči o domácnost, ale jde i o mimořádně šetrnou volbu, která je naprosto hypoalergenní.

Zelená drogerie pro každý domov

Všechna tato označení plně reflektují motto značky Ecozone, které zní: „Green means clean.“ Pdo jeho záštitou tak tento výrobce nabízí maximálně účinnou „zelenou“ drogerii, která dokazuje, že ekologický přístup nemusí nutně znamenat kompromisy v kvalitě nebo účinnosti

Tento produkt tak skutečně dokáže úspěšně nahradit konvenčně prodávané chemické preparáty. Zároveň kromě ekologické nezávadnosti nabídne i příjemnou vůni. Kromě toho značka Ecozone jako výrobce jasně stanovuje i nepřítomnost palmového oleje a veškerých jeho derivátů ve všech svých produktech.

Zároveň její zakladatelé i potvrzují, že veškeré jejich produkty rovněž mohou být používány s domácími čističkami odpadních vod a septiky.

Životnost každé tyčinky je jeden měsíc. Vzhledem k tomu, že v balení je obsaženo celkem dvanáct kusů, vydrží vám tyčinky Ecozone na celý rok používání. Svůj domov tak můžete učinit o něco přátelštější k přírodě pod všeříkajícím heslem: „Make your home an ecozone.“

Více najdete na Econea.cz :))

Tags: