Jarní úklid domácnosti bez chemie

Jaro je už za dveřma a s ním i velký jarní úklid. Pokud hledáte alternativu k běžným čistícím prostředkům, které jsou často zbytečně agresivní, doporučujeme výrobky značky Yellow & Blue od české firmy Tierra Verde. Nabízí široký výběr úklidových prostředků, které jsou účinné a zároveň šetrné, jak ke zdraví, tak k životnímu prostředí.

Z jakého sortimentu můžeme vybírat?

Univerzální čistič pro domácnost

Ekologický čistič vhodný k čištění všech omyvatelných hladkých ploch v domácnosti, jako jsou dlaždice, kamenné a dřevěné podlahy, korek, PVC, linoleum, dále také skla, keramiky, obkladaček, dřezů a umyvadel, kuchyňských linkek, aut atd.TV_univerzalni_cistic

Složení: Rostlinný tenzid, extakt z mýdlových ořechů, přírodní pomerančová silice.

! TIP na snadné mytí oken: Do kbelíku s vodou přidáme univerzální čistič pro domácnost, namočíme hadřík a okno umyjeme. Vodu stáhneme gumovou stěrkou. Zbylé kapky vody na okrajích okna vysušíme švédskou utěrkou. Okno nemusíme leštit, je nádherně čisté.

Čistící písek

Jemný čistící písek pro snadné čistění umyvadel, dřezů, sporáků, nádobí, koupelnové keramiky a sklokeramických varných desek.

Octový čistič  na sklo

Čistí sklo a veškeré hladké povrchy v kuchyni a koupelně, odstraňuje minerální a mýdlové usazeniny na armaturách a dlažbě. Nepoužívejte na materiály citlivé na kyseliny. Vyrobeno z BIO pšeničného octa.

Složení: Ocet, kyselina citronová, rostlinný tenzid.

Gel na nádobí z mýdlových ořechů

Základem gelu na nádobí je výtažek z mýdlových ořechů v biokvalitě získaný nejšetrnější metodou za studena. Výsledkem je jemný a účinný gel se sníženou pěnivostí a příjemnou vůní z přírodní citronové silice.

Složení: Saponin z mýdlových ořechů v biokvalitě, neionogenní tenzid z kukuřice, citronová silice, benzoan sodný Neobsahuje ropné deriváty, fosfáty, umělé parfémy, barviva a opticky zjasňující látky.

Odstraňovač vodního kamene

K čistění a úspornějšímu provozu myček na nádobí, praček, varných konvic, kávovarů. Skvěle vyčistí usazený vodní kámen z WC, roztok doporučujeme na čistění koupelnových a kuchyňských povrchů. Úsporný oproti tekutým přípravkům – kupujete jen prášek, není nutné balit vodu.

Složení: kyselina citronová

Pomerančový čistič

Univerzální čistící prostředek na bázi pomerančových terpenů. Vhodný pro běžný úklid i k odstraňování usazených mastnot, žvýkaček, dehtových a inkoustových skvrn, vosků a lepidel. Vhodný pro ruční i strojové čistění koberců, působí zároveň jako pohlcovač pachů.

Složení: pomerančové terpeny, neionogenní tenzidy.

 

Máte s některým z těchto produktů vlastní zkušenosti?

Uložit

2 Comments

  1. Zdena 5.1.2015
  2. Helena 5.6.2014

Přidejte komentář