Úspora vody v domácnosti? S perlátory Watersavers až o 70 %

Kdo by si nepřál omezit množství spotřebované vody v domácnosti. Chceme nejen snížit naše měsíční výdaje, ale i využívání vody jako vzácného přírodního zdroje. Způsobů, jak vodou šetřit, je určitě mnoho. Neplýtvat při sprchování, nemýt nádobí při tekoucí vodě nebo používat vodu dešťovou na splachování nebo zalévání. Pokud chcete mít pod kontrolou průtok vody ve vaší vodovodní baterii, pořiďte si perlátor.

Perlátor pomůže v domácnosti ušetřit 22 až 78 % vody

Účinně snižuje průtok vody z vodovodní baterie a zároveň vodu mísí se vzduchem, takže změnu pocitově ani nezaznamenáte. Proud vody díky perlátoru působí nadýchaně, při mytí rukou nebo oplachování nádobí menší průtok nevadí, jen si musíte zvyknout, že napustit plný džbán vody potrvá déle.

Snimek-obrazovky-2014-02-20-v-15.49.45

Průtok vody můžete jednoduše regulovat

A to pomocí změny o-kroužku od 4 do 14 l / minutu. V základním nastavení  perlátoru je průtok omezen na 6 litrů za minutu – což znamená úsporu minimálně 60 % oproti běžné neúsporné vodovodní baterii s průtokem 15 – 18 l za minutu. Vlastní zkušenosti máme s českým perlátorem s vnějším závitem Watersavars RA6 24. Instalace je jednoduchá a zabere jen pár minut. Nízká pořizovací cena perlátoru zaručuje jeho rychlou návratnost v řádu měsíců. Naopak životnost perlátoru je vysoká – je dimenzován na dvacet let.

WP_20150729_036(2)

Úsporné perlátory můžete zakoupit na www.econea.cz.

Jakým způsobem spoříte vodu vy?

Plánujete pořízení perlátoru?

Přidejte komentář