Trime Liposomální vitamin C v RECENZI

Vitamín C je pro lidské tělo mimořádně důležitý. V čem tkví konkrétně přednosti tzv. lipozomální formy? Čím ve své konkurenci vyniká liposomální vitamín od značky Trime?

Výhody liposomální formy vitamínu C

Vitamín C je zásadní pro celou řadu fyziologických procesů v lidském organismu. Zvlášť důležitý je zejména pro naši imunitu.

Zároveň patří do skupiny tzv. esenciálních vitamínů. To jednoduše znamená, že si ho neumíme sami vyrobit. Je proto nezbytné ho organismu pravidelně dodávat. Z pohledu suplementace je ideální zejména tzv. lipozomální forma.

Liposomální vitamín C je specifický tím, že je obalený strukturou přírodních fosfolipidů. Ty dokáží aktivní složku účinně chránit a usnadňují jí stejně tak i průchod do buňky. Proto je hlavní výhodou této podoby oblíbeného „céčka“ především vynikající biologická dostupnost a skvělá vstřebatelnost. Ta dosahuje konkrétně hodnoty 95 %. Tělo proto dokáže vitamín efektivně využít.

Kromě vlivu na imunitu tento vitamín rovněž pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem, zmírňuje únavu a vyčerpání, zvyšuje vstřebávání železa a podporuje správné fungování nervového systému.

Lipozomální vitamín C od značky Trime

Vítamín C od značky Trime využívá právě jedinečnou lipozomální formu. Prostřednictvím speciální technologie LipoCellTech™ vytváří speciální vrstvu, která chrání vitamín během postupu trávicím traktem. Díky tomu může dorazit až do buňky.

Tento doplňek stravy tak vykazuje až 20x lepší vstřebatelnost ve srovnání s běžnými výrobkky. Moderní, patentovaná formule je ryze přírodní. Technologie nevyužívá během zpracování surovin teplo, vysoký tlak ani nepřidává žádné syntetické látky.

Lipozomální vitamín C se velmi snadno užívá. Stačí pouze v množství 1 kapsle denně. Preparát samozřejmě není určen jako náhrada pestrého jídelníčku.

O značce Trime

Společnost Trime akcentuje potřeby moderního člověka. Ten je ve velké míře vystaven stresové zátěži a dalším negativním vlivům vyvěrajícím z prostředí. Mimo to razí celostní princip, člověka vnímá jako celek.

Výrobu svých produktů opírá o mimořádně pečlivý vědecký výzkum. Coby základ čerpá z čistě rostlinných zdrojů, přípravky tak lze klasifikovat jako veganské. Současně je celý výrobní proces maximálně transparentní. Zákazník se může seznámit se složením výrobků, jsou mu známy metody získávání i účinky použitých látek.

Informovatnost je i jeden z pilířů firemní filosofie. Trime se snaží mezi lidmi šířit osvětu a motivovat tak veřejnost k tomu, aby pečovala o své zdraví.

Česká značka razí ekologický přístup, který bere v nejvyšší možné míře ohled na životní prostředí a planetu jako celek. Nemá proto ráda plýtvání, což se přeneseně odráží i v tom co dělá, neboť se snaží zamezit tomu, abychom plýtvali svým potenciálem.

Více najdete na Econea.cz :))

Tags: