Noste svačiny v eko obalech

Novinkou na českém trhu jsou opakovaně použitelné obaly na svačiny Boc´n Roll a Snack´N Go. Boc´n Roll používá v Evropě už více než milion zákazníků, je přítomný ve více než 700 školách a organizacích. Nahrazuje jednorázové obaly, jako jsou ubrousky, plastové sáčky nebo aluminiové fólie, které po jednom použití končívají v odpadkovém koši.

Obal na svačinu Boc´N Roll

Obaly Boc´n Roll jsou vhodné na větší svačiny, ať už pro děti do školy nebo pro dospělé třeba do práce. Díky promyšlenému zapínání se přizpůsobí tvaru a velikosti vašich dobrot na cestu. Skvěle zabalí i větší bagetu. A navíc obal můžete použít také jako podložku během jídla. Povrch po použití jednoduše očistíte hadříkem anebo vyperete v pračce.

Materiál obalu Boc ´N Roll  je 35% bavlna a 65% polyester. Složený obal má rozměr 18 x 12,5 cm a vejde se i do kapsy. Rozložený je velký 49,5 x 29,5 cm.

Video o použití Boc´N Roll

Můžete zhlédnout zde.

Sáčky na menší svačiny  Snack´N Go

Pro menší svačinky a pamlsky jsou určeny obaly Snack´N Go, které se prodávají v sadě, která obsahuje jeden větší obal o rozměrech 20 x 20 cm a jeden menší obal o rozměrech 14 x 14 cm.  Materiál těchto obalů je 100% polyester.

Přidejte komentář