Tierra Verde máchadlo prádla – dostojí svému jménu a vymáchá vše podstatné? RECENZE

Tierra Verde máchadlo prádla je určeno pro praní prádla a používá se místo aviváže. Je ekologickým pracím prostředkem, který bude díky svému složení vyhovovat všem, kteří uvažují ekologicky a také alergikům a jedincům s velmi citlivou pokožkou.

Tierra Verde máchadlo vás dovede k jemnějšímu prádlu.

Co je Tierra Verde, která umí máchat různorodé prádla?

Máchadlo prádla Tierra Verde je určeno pro praní v pračce i pro ruční praní. Je to prací prostředek určený pro všechny druhy prádla, který se používá namísto aviváže při závěrečné fázi praní v pračce nebo při máchání prádla při ručním praní.

Máchadlo prádla Tierra Verde nefunguje jako aviváž.

Aviváž totiž na prádlo působí podobně jako kondicionér na vlasy. Vlákno prádla uhlazuje tím, že jej obalí. Což je ale nežádoucí, protože aviváží obalené vlákno ztrácí svou savost a prodyšnost – tedy vlastnosti, kterých si na prádlu a oblečení ceníme.

Proto by se aviváž neměla používat například na ručníky, dětské pleny, sportovní oblečení a další kousky, u kterých nechcete tyto důležité vlastnosti ztratit.

Máchadlo oproti aviváže účinně vyplachuje všechny zbytky pracího prostředku. Díky tomu je prádlo měkčí a nedráždí pokožku.

Z čeho je máchadlo Tierra Verde vyrobeno?

Máchadlo prádlo Tierra Verde obsahuje 15 až 30 % kyseliny citrónové. Kyselina citrónová je stoprocentně přírodní a svou mírně kyselou reakcí neutralizuje vodu, ve které se prádlo máchá. Proto je máchadlo Tierra Verde vhodné používat i tam, kde je voda tvrdá. Díky této neutralizaci je produkt vhodný i pro jedince s citlivou pokožkou. Kromě kyseliny citrónové v produktu najdete také denaturovaný líh, linalool a levandulovou silici.

Máchadlo je vyrobené v České republice. Není testováno na zvířatech a je v přírodě je 100% rozložitelné. Vlastní ekologickou certifikaci EcoGarantie. Díky tomu, že neobsahuje žádné živočišné přísady, je prostředek vhodný i pro vegany.

Co máchadlo umí?

Máchadlo Tierra Verde je prací prostředek šetrný k citlivé pokožce, k přírodě i k prádlu. Díky přírodní silici krásně voní, a proto nebudete mít pocit, že jsou prací prostředky na bázi chemických látek voňavější. Máchadlo ošetří vaše prádlo o něco lépe než aviváž, protože je v mnoha směrech šetrnější.

Změkčuje vodu i vlákna ošetřeného prádla. Máchadlo má schopnost rozpustit zbytky mýdla a pracího prostředku, které se tak v prádlu neusazují. Prádlo je čistější a měkčí. Také krásně voní díky přírodní vonné silici.

Klady

  • Decentní vůně
  • Funkční efekt na prádlo
  • Přírodní složky
  • Český původ značky i produktu

Zápory

  • Kupujte rovnou ve větším balení, rychle ho spotřebujete :))

Více najdete na Econea.cz