RECENZE výživného drinku Blendea Superbeauty – funguje na krásu každé ženy?

Blendea SUPERBEAUTY je dle výrobce unikátní směs jako stvořená pro krásu. V čem je tak mimořádná a jak se užívá?

Co je Blendea SUPERBEAUTY

Blendea je čistě rostlinná směs navržená pro krásnější vlasy, nehty a pleť. Má podobu prášku a je určena všem, kterým záleží nejen na tom, jak vypadají, ale i na tom, jestli je jejich tělo zdravé.

Právě na stavu vlasů, pleti a nehtů se totiž odráží celková vnitřní nerovnováha. Tělo jednoduše „signalizuje“ například lámavými nehty, vypadáváním vlasů či unavenou pokožkou, že s ním není něco v pořádku. Respektive konkrétně se vás těmito neduhy snaží upozornit na to, že nemá k dispozici dostatek vitamínů a minerálů. A to může způsobit i celou řadu dalších zdravotních problémů.

K jejich doplnění přitom mnohdy ani vyvážená strava nestačí.

Co obsahuje

V přípravku najdeme speciální Red berries mix®. Ten obsahuje směs bobulí, konkrétně se ve složení objevuje baobab, goji borůvka, višeň, acaí, brusinka, fialová mrkev, papája, malina, jahoda, kvajáva a oliva.

Tato směs tvoří 50 % celkového objemu tohoto přípravku. Jedná se o sušené bobule, které byly jednoduše rozmělněny na prášek. Složení dále doplňuje čekanka, arónie, křemelina a rosolovka řasotvará.

Přípravek neobsahuje přidaný cukr nebo aditiva, jako jsou konzervanty či syntetická ochucovadla, aromata nebo barviva. Rovněž neobsahuje Blendea SUPERBEAUTY ani GMO.

Tato směs je díky absenci živočišných látek vhodná pro vegany.

Jaké účinky má Blendea SUPERBEAUTY

Díky šetrnému zpracování se podařilo ve výsledném preparátu zachovat především vysoké množství vitamínu C. Ten se podílí na normální funkci imunitního systému a v tomto případě také na syntéze kolagenu.

Ten využijí kosti a chrupavky, ale také vlasy, nehty a pokožka. Nehty se díky kolagenu méně třepí, vlasy jsou hustší a méně lámavé, pleť působí mladším a svěžejším dojmem.

Rosolovka řasotvará funguje doslova jako „zmizík“ na vrásky. Pokožku pomáhá udržet mladistvou, svěží a hydratovanou. Stejně tak může být užitečná k vyhojení drobných zánětů. Mírní začervenání a podráždění kůže.

Čekanka se podobným způsobem používá ke zklidnění problematické pleti.

Navíc podporuje růst vlasů, neboť působí jako všestranný stimulant.

Křemelina neboli rozsivkový jíl se vyrábí ze schránek řas rozsivek. Křemelina podporuje přirozenou regeneraci pleti i vlasů. U vlasů stejně tak slouží jako prevence proti jejich vypadávání. Její doplňování vám může napomoci také k pevným a lesklým nehtům.

Aronie se jinak nazývá černý jeřáb nebo temnoplodec černoplodý. Jeho plody jsou typické hlavně vysokým podílem vitamínu C a antioxidantů. Především vám tato nenápadná rostlina pomůže k pružnější pokožce.

Rosolovka řasotvará se latinsky nazývá Tremella fuciformis. Mezi ostatními položkami tohoto výčtu se odlišuje, jde totiž o houbu. Bohatá je hlavně na draslík, vápník, sodík a železo. Svým působením dokáže zklidnit a hydratovat pokožku.

Komu je Blendea SUPERBEAUTY určena

Jedná se o ryze český produkt navržený pro tuzemské uživatele. Primárně je Blendea SUPERBEAUTY určena pro ženy, protože těm je vlastní péče o vzhled a stav svých vlasů, nehtů i pleti řeší mnohem více.

Nicméně složení je univerzální a mužům jej lze rovněž doporučit. Naopak užívání není doporučeno těhotným a kojícím ženám a dětem.

Jak se Blendea SUPERBEAUTY užívá

Prášek se jednoduše rozmíchá do podoby nápoje. Vyznačuje se příjemnou sladkou chutí, která pochází z přítomného podílu ovoce.

Pokud vám nevyhovuje nápoj, přípravek lze využít také pro přidávání do smoothie a kaše, případně pro přípravu raw receptů.

Vhodné je užívat tento preparát celoročně. Spíše se doporučuje jakožto způsob preventivního doplňování nezbytných živin. A já mohu doplnit, že mi neskutečně chutná. Je to jako lesní směs, která vás nakopne energií.

Klady

  • Přírodní složení
  • Vegan friendly
  • Velmi chutný mix
  • Jednoduché dávkování
  • Nejen pro klasické pití
  • Český původ

Zápory

  • Narovinu nemám 🙂

Více infa o produktu najdete na Econea.cz