Blendea Supergreens BIO v redakční RECENZI – jak tobolky fungují?

Superfoods neboli superpotraviny jsou v současné době částo skloňovaným termínem. Proč jsou čtyři superpotraviny rozhodně lepší než jedna a v čem vyniká tuzemská značka Blendea? Prozradí produkt Blendea Supergreens BIO.

Co jsou tabletky Supergreens?

Blendea Supergreens BIO je přírodní doplněk stravy v kapslích. Ty jsou stoprocentně veganské bez obsahu konzervačních látek, lepku, mléčných složek a soji. Stejně tak neobsahují žádné alergeny. Výrobek je v bio kvalitě.

V tomto přípravku najdeme:

  • spirulina
  • mladá pšenice
  • chlorella
  • zelený ječmen

Každá z těchto složek se může pyšnit unikátním blahodárným působením na lidské zdraví. Spirulina a mladá pšenice vynikají vysokým podílem vlákniny, která je především schopna dodat pocit sytosti.

Mladá pšenice se podílí na udržení správné hladiny cukru v krvi a uchování normální funkce střevního traktu.

Chlorella přispívá správnému trávení a napomáhá udržovat rovnováhu prospěšných mikrobů ve střevech a společně se spirulinou pomáhá k udržení přirozené imunity. Navíc se může pyšnit antioxidačními účinky a schopností zvýšit vitalitu.

Dále i upravuje hladinu cukru v krvi, napomáhá kontrolovat chuť k jídlu a může tím usnadnit i kontrolu tělesné hmotnosti.

Zelený ječmen a spirulina jsou pak doslova nabity antioxidanty a dokáží tak bránit naše tělo před působením volných radikálů. Zelený ječmen zároveň celkově podporuje optimální rovnováhu organismu.

Jak se Blendea BIO užívá

Výhodou tohoto produktu je snadné a bezpečné užívání. Díky praktické formě máte jistotu v tom, že všechny účinné látky se dostanou do vašeho těla a mohou zde prokázat svůj blahodárný vliv.

Balení obsahuje 90 kapslí. Doporučená denní dávka činí 3 až 6 tablet za den. Doporučenou dávku není vhodné překračovat kvůli možným projímavým účinkům. Současně se nejedná o náhradu pestré stravy a zdravého životního stylu.

O značce Blendea

Blendea je česká značka, která si klade za cíl především komplexní vnímání zdraví. Stejně tak se snaží uživatele učit, jak vlastně vypadá zdravý životní styl.

Díky tomu se v něm snáze orientují a mohou ho skutečně žít.

Produkty mají unikátní složení a při zpracovávání směsí kladou důraz na zachování všech bioaktivních látek. K tomu dopomáhá využití moderních technologií. Pod taktovou Blendea tak vznikají skutečně funkční výrobky. Navíc těží maximum potenciálu z přírody a nejsou zatěžovány aditivy a další nadbytečnou chemií.

Klady

  • Jasné dávkování
  • 4 funkční a zdravé složky
  • Příjemnější, než základní prášek ve vodě – kvůli chuti
  • Česká značka
  • Bio kvalita

Zápory

  • Rychle ho v rodině spotřebujete – větší balení bychom chtěli 🙂

Více najdete s cenovkou na Econea.cz :))

Tags: