Jak mi chutnala Crunchy Granola Coconut & Cacao od Wild Coco? Moje recenze

Crunchy Granola Coconut & Cacao je dle výrobce lahodným produktem, který se hodí například jako zdravé mlsání. Co přesně se za ním ukrývá? A je opravdu tak chutná?

Co je granola

Granola je směs, která se typicky vyrábí z ovesných vloček a ořechů. Pro dochucení se přidává med či jiná sladidla, například hnědý cukr

Takto se peče v troubě. Během pečení se směs míchá, tím si zachovává žádoucí sypkou konzistenci. Přidat je do granoly možné i sušené ovoce a nejrůznější semínka. K dochucení lze použít kakao, čokoládu nebo skořici.

Na rozdíl od konvenčního müsli je tedy granola pečená a obvykle se vyznačuje i vyšším podílem tuku, a tedy i vyšším množstvím energie.

Jaká je Crunchy Granola Coconut & Cacao

Crunchy Granola Coconut & Cacao obsahuje dle všeho vyváženou směs zdravých složek.

Ve složení najdeme rýžový sirup, kokosové chipsy, vodu, tahini pastu, lněné semínko, sezamové semínko, slunečnicové semínko, chia semínko, březový cukr, kakaový prášek, maca prášek a sůl.

Tato granola vás ideálně „nastartuje“ hned po ránu“. Kakao a maca přispívají k lepší koncentraci a dodají vám energii obsaženými minerálními látkami (železo a hořčík). Lněná semínka a chia představují ideální zdroj paliva pro váš mozek díky omega-3 mastným kyselinám a vysokému množství proteinu.

Kokosové chipsy jsou vynikajícím přírodním produktem plným vlákniny pro zdravé zažívání.

Rýžový sirup, který je bez obsahu fruktózy, navodí delší pocit sytosti a dodá tělu dlouhotrvající energii.

V čem tkví největší výhoda Crunchy Granola Coconut & Cacao

Tato granola je přirozeně bezlepková a vzhledem k tomu, že neobsahuje žádné živočišné složky, také veganská.

Lze ji skvěle kombinovat, hodí se k jogurtu i kefíru, případně ji můžete jíst jen tak samotnou. Kromě snídaně budete mít díky tomuto produktu k dispozici i lehkou svačinu nebo zdravé mlsání. Granola je vždy po ruce, nečeká vás žádná složitá příprava.

Hodnocení

Hotová vydrží až několik týdnů, a to i ta, která neobsahuje žádné konzervanty. V Crunchy Granola Coconut & Cacao nenajdete žádná syntetická aditiva, ale nejen to, všechny suroviny jsou navíc v bio kvalitě. A nejen tím si mě právě získala – ta chuť mi rozhodně učarovala.

Nevýhodou může být vyšší cena a tak to, že rychle vám mizí z misky i z původního balení. :)) Trochu pokukuji po jejich půlkilovém kyblíku!

Klady

  • Veganské složení
  • Extrémně kvalitní suroviny
  • Dost vlákniny
  • Chuť praženého kokosu s kakaem

Zápory

  • Vyšší cena
  • Rychle mizí 🙂

Více infa najdete v samotném obchodě! :-))