Jak jsem zvládla výživový program Kokosová očista 3 FIRST od Wild & Coco? RECENZE

Očistný výživový program zahrnuje plán na tři dny, kdy si budete pochutnávat na zdravých potravinách a zároveň s tím, dopřejete tělu a hlavě potřebnou ozdravnou kúru. Tento balíček je vhodný pro každého, kdo si chce zkusit očistu. Ale je zároveň nejlepším produktem pro ty, kteří ještě nikdy žádnou očistu nevyzkoušeli.

Princip očisty výživového programu je v tom, že po tři dny konzumujete probiotika, kokosový kefír a panenskou kokosovou vodu. Svůj program můžete doprovodit i mladým ječmenem. Během procesu nebudete konzumovat pevnou stravu, ale máte povoleno pít i jinou kvalitní vodu.

Pokud se rozhodnete pro očistný program, nachystejte si volný pátek, sobotu a neděli.

Rady jak vylepšit očistu

Aby vaše třídenní očista dopadla co nejlépe, podpořte ji mladým ječmen, který aplikujete do každého připraveného nápoje, přesně 1 lžíci. Kvalitní pitnou vodu si obohacujte o jednu lžíci kokosového octa (alternativou je i jablečný ocet). Tento doplněk se používá pro urychlení procesu očisty.

Aby jste měli dostatek síly při detoxikačním procesu, dopřejte si Essential Protein, což jsou aminokyseliny z fermentované cizrny v tabletkách.

Při řádném výdeji energie nešetřete kokosovou vodou a vypijte až dvojnásobek dávky.

Na konci očisty se doporučuje jít na krátkou túru a rozpohybovat trávicí trakt.

Na co se připravit!

 • Kokosová voda vás můžete překvapit svou sladkou vůní. Svoji první sklenici tedy nikdy nezapomenete a nakonec si na chuť nápoje zvyknete.
 • Na každý den a každou hodinu si naplánujte program, něco čím se zabavíte a nebudete muset myslet pouze na jídlo. Jsou to pouhé krátké tři dny, to zvládnete!
 • Pokud se nakonec rozhodnete absolvovat program, nebojte se někoho přizvat, aby jste měli během procesu co-partnera. Ovšem, ne každý má žaludek zkoušet něco nového, a tak běžte na facebookovou skupinu, kde vás lidi v uzavřené skupině opravdu dokáží podržet.
 • Na blogu výrobce si můžete najít další užitečné tipy k detoxu a dechových cvičení
 • Během programu detoxikace můžete pociťovat nepřekonatelný hlad, a tak abyste neomdleli, můžete zahřešit s banánem nebo jablkem, mandarinkou.
 • Jestli se těšíte na rychlé hubnutí, tak s tím přestaňte. Ano kvůli tomu, že tři dny nebudete jíst a detoxikace vás možná prožene, tak váha spadne maximálně o dvě kila dolů. Pak záleží na tom, jak si nastavíte jídelníček.

Rady z praxe

Jakmile vám přijde zásilka, dbejte na to, aby byla kokosová voda v mrazničce. Po rozmrazení láhev protřepejte, aby se obsah smísil a láhev vždy dávejte do ledničky.

Spotřebujte nejpozději do tří dnů.

Zmražená láhev vám vydrží i několik měsíců. Kokosový cocofír vydrží maximálně 14 dní. A probiotika mají dobu trvanlivosti napsanou na obalu.

Jak jsem to sama prožívala?

S půsty a očistným detoxem mám své zkušenosti, takže tato 3 denní sada/balíček pro mě byla příjemným překvapením. Je to citelně jinačí, než samotný půst, či třeba džusové diety na pár dní. Ty složky z kokosu opravdu jsou vybrané tak, aby seděly pro očistu.

Nejvíce mě překvapila lehká a svěží chuť kokosové “virgin” vody. Tu bych mohla pít i běžně, nemusela by být ani součástí očistné cesty, ale čistě zdravého a chutného životního smyslu.

Klady

 • Předem připravený balíček
 • Program na 3 dny
 • Přístupy ke skupině i jóga cvikům
 • Rostlinný původ
 • Vhodné i pro vegany
 • Ideální pro jarní očistu

Zápory

 • Vyšší cena (ale vyšší kvalita)

Více informací najdete na WILDCOCO! :-))