RECENZE e-shopu wildandcoco.com – sortiment, zkušenost a objednávka

Zajímáte se o zdravý životní styl, záleží vám na vašem zdraví ? Pak je projekt Wild and coco možná přesně to co hledáte.

Firma se zaměřuje na zdravý životní styl a udržitelnost. Nabízí lahodné nápoje z čerstvých surovin bez konzervantů a škodlivých látek. Rovněž nabízí pomazánky, doplňky stravy a celou řadu dalších zdravých produktů se zaměřením na kokos, jenž je skvělá surovina, jelikož obsahuje hlavně draslík, sodík, hořčík, fosfor) a také antioxidační protizánětlivé polyfenoly.

Co Wild & Coco nabízí ?

Jak jsme si již v úvodu nastínili nabízí celou řadu zdravých produktů od pomazánek, nápojů až po granoly, snídaňové balíčky nebo mražené ovoce a hlavní ingrediencí je většinou kokos, nabízí také ale například kokosové očisty.

Kokosová očista

Určitě se ptáte co je to kokosová očista, pojďme se na to společně podívat.

Program je zaměřený na obnovení proudu sebelásky a získání síly do dalšího života. Na nalezení svého středu, srdce a radosti ze života. Očista je vhodná i při práci a rodinných povinnostech, potřebujete hodinu času denně a během očistného týdne možnost více odpočívat. A pak už Vám stačí trocha místa v mrazničce a odvaha.

Jedná se převážně o pití kokosové vody ale také o pohyb, otužování, dechové cvičení a čas pro sebe. Součástí balíčku jsou i probiotika a další kokosové produkty. Jedná se vždy o RAW produkty. Kromě zhruba jedné hodiny denně budete tedy potřebovat i nějaké místo v ledničce. 

Existuje 3 denní kůra, 10ti denní a v poslední řadě kůra na 21 dnů. 

Tyto možnosti jsou ideální pokud se již cítíte být vyčerpaný, bez nálady nebo zkrátka cítíte že potřebujete restart v dnešní době se tento problém často nazývá vyhoření. Očista pomůže očistit jak mysl tak tělo.

Proč kokos ?

Kokos se považuje za super potravinu, není pouze součástí lenošení na pláži u moře v exotických destinacích ale neměl by chybět v žádném jídelníčku. Kokos hydratuje, regeneruje, dodává energii a je plný zdravých tuků, elektrolytů, vitamínů, minerálů i antioxidantů. Plný enzymů a prebiottické vlákniny je mladý kokos skvělým základem pro fermentaci.

Další výhody kokosu

Kokos je významným zdrojem vápníku, vlákniny, obsahuje hojně bílkovin, které jsou důležité nejen pro posílení svalů, ale zejména činnosti mozku. Je v něm řada minerálních látek a vitamínů – železo, draslík, fosfor, sodík, zinek, měď, mangan a vitamíny B skupiny.

Produkty které zaujmou

  • Jeden z produktů, který určitě zaujme může být Mango Symbiotic Cocofir jenž je fermentovaný nápoj z mladého kokosu se sladkým mangem.
  • Dalším z produktů může být Kombucha – Citronová tráva. Tento lahodný nápoj je z černého čaje a citronové trávy. Kombucha je lehce alkoholická (obsahuje 0,5–1,2 % alkoholu, který přirozeně vzniká při fermentaci)
  • Bio kokosové mléko – Jedná se o lahodné veganské mléko v BIO kvalitě. Jeho největší výhoda je že plně nahradí mléko živočišné, neboť je přirozeně bez laktózy a obsahuje vysoký podíl kokosového tuku (17%) výborná kulinářská ingredience!
  • Sušená šťáva z mladého ječmene – Super potravina s vysokým obsahem chlorofylu a detoxikačními účinky. Jedná se o 100% čistou sušenou šťávu z lístků mladého ječmene v raw kvalitě.
  • Kategorie příslušenství – Tato kategorie nabízí celou řadu misek, lžiček, vyrobených šetrným způsobem k planetě, žádné plasty, ale třeba ebenové dřevo, které patří mezi vysoce kvalitní materiály. Koupit zde můžete však i knihu, nebo zakoupit dárkový poukaz pro vaše blízké.

Kde nakoupit ?

Online i offline 

Online na webové stránce eshopu. Offline v kamenných prodejnách, které jsou ve větších městech České republiky ale také s pár zastoupeními na Slovenském území. Například v Praze, Brně, Ostravě, Českých Budějovicích, Plzni, Pardubicích a dalších městech.

Na Slovensku v Bratislavě a Topolčanech.

Důležité je zmínit že minimální objednávka je výšce 290 kč a při ceně nákupu v hodnotě 750 je doprava na výdejní místo zcela zdarma.

Doprava

Doprava je zpravidla do tří pracovních dní, zboží je při cestě zabezpečeno aby nedošlo k poškození nebo ke zkažení.

Výdejní místo: Ve většině velkých městech v partnerských prodejnách je možné si objednávky vyzvednout. Cena dopravy je 50 kč,-

Šetrná varianta: Gibon expres – dodání na adresu. Cena dopravy je 200 kč,-

GLS termobox: Dodání na adresu Cena dopravy je 200 kč,-

Platba

Eshop přijímá platební karty, bankovní převody, dále akceptuje Pay Pal, Google pay a možné je platit i dobírkou. Všechny způsoby platby jsou zcela zdarma.

Stojí Wild & Coco za to ?

V dnešní uspěchané a lehce toxické době jistě není na škodu se na chvíli zastavit, zrelaxovat a myslet na své zdraví. Obchod se zaměřuje převážně na kokosové produkty což mu na českém trhu dodává jedinečnost a kokos je opravdu zajímavou potravinou, která má v gastronomii co nabídnout, je vhodná k výrobě nápojů, doplňků stravy a chuť kokosu ve velmi lahodná.

Vlastní výroba a receptura dodává tomuto projektu skutečně konkurenční výhodu.

Výhody:

  • Originalita,
  • zdravé produkty,
  • a ekologické myšleni.

Nabídka kokosové očisty je obrovská výhoda, jenž z obchodu dělá něco víc než jen obyčejný “obchod”. Na webu je rovněž blog a recepty, která vám pomůžou s inspirací v kuchyni.

Nevýhody:

Těžko u tohoto projektu najít nějaká negativa, jedná se o zdravé, chutné produkty, jediná nevýhoda by snad mohla být poměrně vyšší cena, ale ta se dá očekávat u produktů této kvality.

Motem Wild Coco je To nejlepší, co se může stát kokosu. To podle nás projekt skvěle podtrhuje.

Více informací najdete na Wild&Coco! :-))