RECENZE na pikantní chilli Ghí máslo pro fajnšmekry!

Máte rádi pořádnou pikantnost? Představte si, jak by bylo úžasné, kdyby se ten ohnivý nádech mohl vtělit do něčeho tak všedního jako je máslo.

Představujeme Vám pikantní přepuštěné máslo s chilli, které Váš kulinářský svět obohatí o nezaměnitelnou chuť a aroma.

Co je to přepuštěné máslo?

Historie a původ

Přepuštěné máslo, známé také jako Ghí, má své kořeny v tradiční indické kuchyni. Již tisíce let je používáno nejen jako základní potravina, ale i jako důležitý prvek v ajurvédské medicíně.

Jak se vyrábí?

Přepuštěné máslo se vyrábí procesem pomalého rozehřívání másla, během kterého se odstraňují mléčné bílkoviny a voda. Výsledkem je čistý máselný tuk s vysokým bodem kouření a delší trvanlivostí.

Základní informace

Pikantní přepuštěné máslo s chilli: Představení produktu

Pokud hledáte způsob, jak oživit své pokrmy, pak je pikantní přepuštěné máslo s chilli tím pravým řešením. Představte si klasické přepuštěné máslo, které je obohaceno o chuť a aroma chilli papriček. Ano, tak přesně tak chutná toto máslo.

Specifikace produktu

Toto máslo je dodáváno v 220 ml skleněném obalu, který zajišťuje jeho dlouhodobou kvalitu a čerstvost. Obsahuje minimálně 99% bezvodého máselného tuku a až 1% chilli, což mu dodává jeho charakteristickou pikantní chuť.

Použití v kuchyni

Jak využít chilli Ghí v pokrmech

Pikantní Ghí máslo je ideální pro přípravu různých pokrmů. Můžete ho například použít jako základ pro výrobu pikantního guláše. Stačí si na něm orestovat cibuli, přidat maso, sůl, koření a trochu vody a pak to dusit klidně dvě hodiny. Pikantní máslo přidá vašemu guláši tu správnou pálivou chuť!

Klady

  • Jednoduché použití v teplé i studené kuchyni
  • Vyvážený poměr chutí
  • Kvalitní české mléko, které bylo základem 
  • Ověřený prodejce Ghí

Zápory

  • Vyšší cena

Více informací najdete na e-shopu.

Přidejte komentář