Energie rostlin + Bachovy esence = Krizová esence v akci a RECENZI

Vstupte do světa, kde příroda plní roli léčitele a harmonizátora duše i těla. Na scénu vstupuje Energie rostlin – Bachova esence, v podobě krizových pastilek, které jsou bez alkoholu a připraveny vám pomoci v těžkých chvílích.

Úvod do světa Bachových esencí

Máte pocit, že se svět kolem vás točí příliš rychle? Hledáte cestu k vnitřnímu klidu a harmonii, ale nevíte, jak na to? Tohle je příběh o síle přírody, konkrétně o rostlinách, které nám nabízejí svou energii v podobě Bachových esencí. Ale co vlastně tyto esence jsou a jak nám mohou pomoci?

Co jsou “krizovky”?

Takzvané “krizovky”, neboli rescue remedy, jsou nejznámější a nejpoužívanější směsovou esencí, kterou se hodí mít vždy po ruce. Ale proč jsou tak oblíbené a jak vám mohou pomoci?

Jak krizovky pomáhají harmonizovat organismus?

Představte si, že stojíte uprostřed bujného lesa. Všechno kolem vás je plné života a energie. Bachovy esence jsou jako ten les, plné síly a vitalitě, které přinášejí harmonii do našeho života. Pastilky přispívají k harmonizaci organismu a mlsat je můžete zejména v náročnějším období, kdy jste vystaveni stresu a psychické zátěži. Ale proč zvolit konkrétně Bachovu esenci od značky Energie rostlin?

Proč zvolit Energie rostlin – Bachovou esenci?

Pokud jste na hledání klidu a harmonie, Bachovy esence Energie rostlin vám mohou být kvalitním společníkem. Ale jaké jsou jejich zvláštnosti?

Původ esencí a jejich výroba

Esence pocházejí ze stromů a divokých druhů rostlin sesbíraných v čisté přírodě německých Alp a jsou zpracované přesně podle originálních postupů Dr. Bacha. Představte si tu pečlivost a lásku, s jakou jsou tyto rostliny sesbírané, aby nám poskytly svou energii.

Neobvykle vysoká koncentrace účinných látek

Směs vyniká neobvykle vysokou koncentrací účinných látek. Aktivní složky tvoří 7 % celkového obsahu! To je jako balíček plný síly a vitality, který vám pomáhá najít rovnováhu v hektickém životě.

Co v pastilkách najdete – a co v nich nenajdete

V Bachových esencích od Energie rostlin nenajdete konzervanty, živočišné látky ani lepek. Místo toho zde najdete koncentrovanou energii z přírody, připravenou vám pomoci.

Bez konzervantů, živočišných látek a lepku

Je to jako procházka přírodou, kde není místo pro umělé přísady. Toto jsou pastilky, které respektují přírodu i vás. Jsou tedy vhodné i pro vegany a celiaky.

Jak využít Bachovou esenci v náročných obdobích

Pastilky můžete mlsat zejména v náročnějším období, kdy jste vystaveni stresu a psychické zátěži. Je to jako mít kousek přírody v kapse, která je vždy připravena vám pomoci.

Závěr a zhodnocení

Energie rostlin – Bachovy esence jsou více než jen pastilky. Jsou jako malý les v kapse, připravený vám poskytnout svou sílu a vitalitu, kdykoli to budete potřebovat. Při hledání klidu a harmonie mohou být cenným pomocníkem.

FAQ – nejčastější dotazy

 1. Jak často mohu užívat Bachovy esence?
 2. Jsou Bachovy esence vhodné i pro děti a domácí mazlíčky?
 3. Jak dlouho mohu Bachovu esenci uchovávat po otevření?
 4. Mohu Bachovu esenci užívat i během těhotenství?
 5. Co mám dělat, pokud jsem alergický na některou z rostlin v Bachových esencích?

Klady a zápory Bachových esencí Energie rostlin

Klady

 • Obsahují vysokou koncentraci účinných látek
 • Přirozeně harmonizují organismus
 • Vhodné pro vegany a celiaky
 • Bez konzervantů a živočišných látek

Zápory

 • Mohou být méně účinné u osob s alergiemi na některé rostliny
 • Maximální dávkování je 6 pastilek za den

Více informací najdete na e-shopu.

Přidejte komentář